In de Brabantse Kempen, de grensstreek met België, vindt u Hotel De Postelhoef in Luyksgestel. Het ruim opgezette hotel ligt op een rustige locatie en is omringd door prachtige bossen, vennen en heidevelden. De Postelhoef is goed toegankelijk voor mensen die gebruik maken van een rollator of rolstoel. Veel gasten komen keer op keer terug, omdat ze het hier heerlijk vinden.
De vakantieweek van 12 t/m 19 juni in De Postelhoef gaat helaas niet door, in plaats daarvan bieden wij een extra vakantieweek in Groepshotel Het Bosgoed.
Genoeg te doen
Het hotel beschikt over een eigen verwarmd buitenzwembad (26 ̊C) en een jeu-de-boulesbaan. Ook zijn er fietsen aanwezig, waarmee u zelf een fietstochtje kunt maken over de verharde fietspaden in de omgeving. Na afloop van een uitstapje of activiteit kunt u plaatsnemen op één van de terrassen in de tuin voor een kopje koffie of thee. Houdt u van gezelschapsspellen? Er zijn mogelijkheden genoeg in dit hotel.
Goede voorzieningen
De kamers zijn uitgerust met goede voorzieningen: een televisie, kluisje en een badkamer met douche en een verhoogd toilet met beugels. Op vrijwel alle kamers zijn hoog-laag bedden aanwezig. De kamers op de begane grond zijn voor rolstoelgebruik aangepast.
De Kempen
De Kempen: duizenden hectaren bos, heide en vennen, maar ook historische dorpskernen en bourgondische terrasjes, abdijen, brouwerijen en musea. In de directe omgeving van hotel De Postelhoef vindt u het pittoreske stadje Valkenswaard, maar ook de gezellige Belgische plaatsen Lommel en Turnhout liggen vlakbij.
Erop uit
Tijdens deze vakantie gaan we er lekker op uit. Dat is niet moeilijk, want er is in de buurt van het hotel veel te doen. In de omgeving zijn verschillende mooie rondritten te maken, waaronder een smokkelaarsroute waarin verhalen van weleer herleven. Andere mogelijke uitstapjes zijn bijvoorbeeld naar een struisvogelboerderij of een bezoek aan het Bakkerij Museum. Daarnaast is er natuurlijk ruimte voor het lezen van een goed boek op het terras of een duik in het zwembad en is er enkele avonden entertainment in het hotel zelf. Onze vrijwilligers vertellen u graag meer over het uiteindelijke programma als u in Luyksgestel gearriveerd bent. Komt u vooral genieten van deze bijzondere grensstreek!
1 pers. kamer € 895,- p.p.
2 pers. kamer € 815,- p.p.